• sr@psdelta.com

تعمیر و نگه داری

مرکز تلفن

مرکز تلفن ابزاریست که تماسهای تلفنی درون و بیرون سازمانی را مدیریت می نماید. مرکز تلفن بسته به نوع اندازه سازمان می تواند کم ظرفیت و پرظرفیت باشد. مراکز تلفن پرظرفیت دارای تعداد کاربران بیشتری هستند و به طبع به همین دلیل می توانند تعداد تماس همزمان بیشتری را ایجاد و مدیریت نمایند. مرکز تلفن می تواند به عنوان بخشی از ابزار ارتباط با بیرون از سازمان نظیر ایمیل مورد استفاده قرار بگیرد . مثلا در سازمان های دولتی می تواند پلی برای ارتباط با دیگر سازمان ها و یا ارباب رجوع باشد. محبوبیت مراکز تلفن در جوامع امروزی به طور فزآینده ای در حال افزایش است چرا که بسیاری از شرکتها و سازمان های دولتی به متمرکز نمودن خدمات و پشتیبانی مشتریان و ارباب رجوع روی آورده اند. 

....

ویدئو کنفرانس

ویدیو کنفرانس ، نوعی الگوبرداری از ملاقات انسان ها در محیط اجتماعی به کمک تکنولوژی است. اجازه دهید یک نشست حضوری را تصور کنیم که در آن صحبت می کنیم ، گوش می کنیم ، تصویر و یا سندی را به دیگر اعضای نشست نشان می دهیم، در یک جلسه ویدئوکنفرانس می توانیم همین اعمال را حتی برای نقاطی با فرسنگ ها فاصله انجام دهیم. مطمئن هستیم که یک ملاقات حضوری بهترین راه ارتباط می باشد ولی ویدئوکنفرانس جایگزین مناسبی است که مزایای بیشماری را نسبت به ارتباط رو در رو در اختیار ما می گذارد.  

ارتباطات ویدئوکنفرانس در بستر IP انجام می گردد. امروزه شبکه ی IP با توپولوژی های مختلف و به ویژه از طریق شبکه ی جهانی اینترنت باعث پیدایش نسل جدیدی از ارتباطات بین انسان ها شده است .

...

سیستم پیجینگ تحت شبکه

تعریف سیستم پیجینگ : سامانه ای ایست جهت ارسال پیام صوتی در محوطه های داخلی و فضای باز. بیشتر پیام های صوتی ارسال شده در سیستم های صوتی جهت فراخوانی افراد ، پخش پیام های هشدار ، موزیک ، رادیو اذان و موارد مشابه می باشد.

سیستم پیجینگ بر اساس نوع تکنولوژی به دو دسته تقسیم می گردد :

  1. سیستم پیجینگ آنالوگ/سنتی
  2. سیستم پیجینگ تحت شبکه

...

چت با کارشناسان در واتس آپ