نمایشگاه تلکام  مجددا به تقویم نمایشگاهی بازگشت 

نمایشگاه تلکام  مجددا به تقویم نمایشگاهی بازگشت و براساس تاریخ جدیدی که در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه بین‌المللی ایران منتشر شده این نمایشگاه ۲۶ تا ۲۹ آذر ماه سال جاری برگزاری خواهد شد.

 پیش از این بیستمین دور از نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (تلکام) قرار بود ۸ تا ۱۱ مهر ماه برگزار شود؛ اما دو هفته باقی مانده به برگزاری رسمی این نمایشگاه  وزارت ارتباطات از حضور در تلکام بیستم به صورت غرفه دار انصراف  داد و با این تصمیم هم سندیکای مخابرات در اطلاعیه‌ای خبر داد که در تلکام ۹۸ شرکت نخواهد کرد. به دنبال انصراف دو شرکت‌کننده بزرگ از حضور مستقیم در این نمایشگاه هم سایت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که بیستمین نمایشگاه تلکام برگزار نخواهد شد.

درحالی که بسیاری گمان می‌کردند پرونده تخصصی‌ترین نمایشگاه صنعت تلکام کشور در سال ۹۸بسته شده است، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه یکی از برنامه‌های خبری خود اعلام کرد که این نمایشگاه لغو نشده و به زودی تاریخ برگزاری آن اعلام خواهد شد. محمدجواد آذری جهرمی همچنین در این برنامه در پاسخ به سوالی در مورد انصراف وزارت ارتباطات از حضور در تلکام ۹۸ به صورت غرفه‌دار گفته بود که دلیل این تصمیم کاهش کیفیت و ظرفیت بازدید عمومی از نمایشگاه بوده بنابراین آنها در وزارت ارتباطات تصمیم گرفته‌اند با تغییرات سیاست‌هایی در قالب نمایشگاه «ظرفیت» در تلکام حضور پیدا کنند؛ یعنی فضای نمایشگاه را به فضایی برای گفت‌وگو بین شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطی کشور تبدیل کنند.