• sr@psdelta.com

معرفی و بررسی ماژول سیسکو GLC-LH-SMD

با بررسی ماژول سیسکو GLC-LH-SMD می توانید ویژگی ها و مزایای آن را کاملا مشاهده کنید. این محصول برای ایجاد یک ارتباط سریع و پرظرفیت بین سوییچ ها ساخته شده است و به شما کمک می کند تا با افزایش سرعت انتقال داده ها در بستر شبکه، مدیریت بهتری بر روی داده های خود در مسافت های طولانی داشته باشید.

ماژول سیسکو GLC-LH-SM

یکی از قطعات سخت افزاری که برای اتصال دو دستگاه سوئیچ از طریق پورت SFP مورد استفاده قرار می گیرد، ماژول سیسکو GLC-LH-SM است.

معرفی و بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-SR

این محصول به دلیل استفاده از پورت SFP+ برای ارتباط بهتر استفاده می کند و به همین دلیل می تواند تا فاصله 300 متری، داده های شما را با حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه منتقل کند.

بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-LR

سری ماژول های SFP-10G دارای تنوع بسیار زیادی هستند، اما با بررسی ماژول سیسکو SFP-10G-LR مشاهده خواهید کرد که تنها این محصول می تواند از کابل های SMF و G. 652 در حالت های استاندارد استفاده کند.

اینترکام صنعتی

کارخانه ها، پالایشگاه ها، مراکز شیمیایی، خطوط تولید، انبارها، مراکز توزیع و آزمایشگاه ها به سیستم های ارتباطی یکپارچه برای اهداف عملیاتی و امنیتی نیاز دارند، در حال حاضر اینترکام ها توانسته اند به خوبی از پس این کار برآیند و یک سیستم ارتباط یکپارچه برای مراکز مختلف ایجاد کنند.

سیستم پیجینگ چیست؟

سیستم پیجینگ چیست؟ سیستم پیجینگ ساخته شده است که صدا را به وسیله‌ی منبع صوتی دریافت و تقویت کرده، سپس از طریق انواع بلندگوها، آن را در محیط پخش نماید.

بررسی ماژول سیسکو GLC-T

ماژول سیسکو مدل GLC-T در گروه ماژول‌های مبدل رابط SFP یا همان (Small Form-Factor Plug-gable) است.

بررسی ماژول سیسکو GLC-TE

ماژول سیسکو مدل GLC-TE در گروه ماژول‌های مبدل رابط SFP یا همان (Small Form-Factor Plug-gable) است. این ماژول تحت استاندارد سیسکو، روتر‌ها و سوئیچ‌ها را به شبکه متصل می‌کند. ماژول سیسکو GLC TE دارای قابلیت جابه‌جایی در حین کار و یا (hot-swap able) می باشد.

بررسی ماژول سیسکو GLC-SX-MM

ماژول سیسکو GLC-SX-MM یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.

بررسی ماژول سیسکو GLC-SX-MMD

ماژول سیسکو GLC-SX-MMD یک ابزار کاربردی برای ایجاد کردن زیرساخت های حرفه ای در محیط شبکه LAN شناخته می شود.
چت با کارشناسان در واتس آپ