نصب و راه اندازی Lync

نصب و راه اندازی Lync

مایکروسافت Lync ابزاری برای ارتباطات یکپارچه سازمانی است. ما در اینجا شما را با مراحل نصب گام به گام آن آشنا می کنیم.
 ساختار شبکه تلفن ثابت در شبکه مخابرات ایران

ساختار شبکه تلفن ثابت در شبکه مخابرات ایران

این شبکه بصورت سلسله مراتبی در سه سطح به شرح زیر طراحی گردیده است: 1ـ سطح SC(Secondary Center) که در بالاترین سطح قرار دارد. 2ـ سطح PC(Primary Center) که در سطح میانی قرار دارد. 3ـ سطح LTX ( Local/Transit Exchange) و LX ( Local Exchange) و TR(TRANSIT Exchange) وTX (Tandem Exchange) که در ســـــطح پائینی قرار دارد.
واژه های رایج در ویدئوکنفرانس

واژه های رایج در ویدئوکنفرانس

در اینجا قصد داریم تا شما را با واژه ها و کلمات رایج در ویدئوکنفرانس آشنا نمائیم .

مشاوره

مشاوره

«مشورت» و «مشاوره» از یک ریشه و به معنای مراجعه به افراد آگاه و مطلع برای راه یابی به حل مسئله و بهره گیری از تجارب و آگاهی دیگران است.

نقش مشورت در زندگی، نقشی اساسی است. تحقیقات تجربی نشان می دهد که مشورت اگر مهم ترین نقش را در پیشرفت و استفاده بهینه از زندگی نداشه باشد، دست کم می تواند یکی از بهترین نقشها را ایفا کند. مشورت به معنای عام و گسترده جریانی است که در همه اعصار برای همه افراد، مطرح بوده، اما در عصر ما با دامنه وسیع تری مطرح است. مشورت وقتی ارزش و جایگاه ویژه ای به خود می گیرد که بخواهیم برای آینده گروهی از انسان ها تصمیم بگیریم، گروهی که در قالب یک سازمان تصمیم دارند تا به اهداف استراتژیک و تعریف شده ای دست یابند.

پارس سیستم دلتا با تخصص و تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی راهکار های ارتباطی براساس اصول مهندسی فناوری اطلاعات، افتخار دارد طی سال های متوالی به عنوان مشاور و مدیر پروژه های مخابراتی و ارتباطی در شرکت های دولتی و خصوصی فعالیت نموده است.

حوزه های ارائه خدمات مشاوره در پارس سیستم دلتا

  • راهکار شبکه مخابرات عمومی
  • راهکار مرکز تماس
  • راهکار استریسک
  • راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت
  • راهکار ارتباطات یکپارچه سیسکو
  • راهکار شبکه های هوشمند کامپیوتری

مشاورین پارس سیستم دلتا در طول ساعات کاری آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشند.